Spolek Velká vína velkých vinic, z.s. prošel úspěšně certifikací TechSoup Czech republic a získal přístup ke globální technologické síti podporující neziskové organizace po celém světě. Smyslem organizace TechSoup je umožnit lidem zasazujícím se o změnu využívat potřebné technologie, aby mohli snadněji a efektivněji přinášet pozitivní změny ve svém okolí a oboru. Díky získané certifikaci může náš spolek budovat technologické kapacity, od získání hardwaru, softwaru či IT služeb, přes vzdělávací programy až po grantové výzvy.

Získali jsme přístup k technologiím velkých nadnárodních značek jako je Google, Microsoft, Cisco, Adobe, Autodesk, Symantec a mnoho dalších. 

Spolek Velká vína velkých vinic, z.s. tak může výrazně lépe naplnit své poslání při zajišťování budoucnosti vinařské krajiny na Moravě, při produkci prémiových a velkých vín, případně i při realizaci návrhů na restrukturalizaci vinic v ČR. Věříme, že podobnou podporu získáme brzo nejen od českých svazů a unií, ale zejména i od Vinařského fondu, do kterého všichni naši členové přispívají, a který letos bohužel všechny tři naše žádosti o podporu opakovaně zamítl bez reálných důvodů. Věříme, že jak náš profesionální web, který jsme během pár týdnů vybudovali bez jakýchkoliv finančních příspěvků, tak naše semináře a školení, tak i naše zcela konkrétní návrhy na restrukturalizaci vinic v ČR přesvědčí brzo nejen širokou odbornou veřejnost, ale snad i zmíněné instituce včetně Svazu vinařů ČR o výsledcích naší práce a přinášených řešení. Protože nám jde o věc, máme proto ty nejlepší předpoklady a disponujeme těmi nejlepšími a nejuznávanějšími odborníky nejen v řadách našich členů, ale i dalších sympatizantů.